Що являє собою цей метод?

За допомогою лазера відбувається термічний вплив на тканини гемороїдального вузла, викликаючи їх нагрівання та деструкцію. Лазерне волокно вводять у центр гемороїдального вузла. Кожен гемороїдальний вузол стискається зсередини контрольованим чином за допомогою енергії лазера, не ушкоджуючи м’язи сфінктера. Кровопостачання розширених гемороїдальних вузлів зупиняється.

Внаслідок такого лікування не відбувається розсічення та видалення тканин, а гемороїдальні вузли зменшуються та регресують. Таким чином лазерне лікування зменшує геморой зсередини.

Бути здоровим не соромно!
Переваги лазерного методу лікування геморою

Існує маса переваг лікування гемороїдальних вузлів за допомогою лазерної хірургії в порівнянні з іншими традиційними методами, заснованими на розрізі. Видалення геморою лазером дозволяє позбутися геморою акуратно і безболісно, навіть у більш занедбаних стадіях. Також значно легше відбувається і післяопераційний період – одразу після операції пацієнт може йти додому.

госпіталізація не потрібна

мінімальна інвазивність (немає розрізів)

відсутність післяопераційних ускладнень

швидке відновлення після операції

Протипоказання до застосування

Протипоказанням до проведення лікування є гострі запальні інфекції або хронічні хвороби на стадії загострення, а також наявність великих внутрішніх або зовнішніх гемороїдальних вузлів. Докладніше про це розповість лікар-проктолог, який призначає процедуру.

Підготовка

Лазерна вапоризація вимагає від пацієнта підготовки: дотримання дієти та очищення кишківника.

Як проводять видалення гемороїдальних вузлів?

Лікування геморою лазером проводиться амбулаторно. Анальна область знеболюється місцевою анестезією. Процедура не вимагає накладання швів — посічений вузол припікається лазером. Тривалість вапоризації від 20 до 60 хвилин, після чого пацієнт може повертатись до повсякденних справ.

Рекомендації у відновлювальному періоді

Відсутність традиційних розрізів та швів значно полегшує відновлення після лазерної гемороїдектомії порівняно з традиційними методами. Хоча пацієнтам рекомендується не виконувати будь-які фізичні навантаження протягом як мінімум двох тижнів після процедури, більшість пацієнтів можуть повернутися до нормальної повсякденної діяльності через кілька днів. Важливо при цьому розуміти, що для зменшення дискомфорту, рекомендується дотримуватися дієти та правил особистої гігієни.

Постоленко Микола Дмитрович

    Завідувач відділення
    Стаж роботи 23 роки
    Кандидат медичних наук, доцент
    Вища кваліфікаційна категорія
    Автор:
    135 наукових робіт,
    2 патентів України на винаходи,
    2 науково-методичних посібників,
    2 методичних рекомендацій,
    2 нововведень