Що являє собою цей метод?

Радіохвильове висічення гемороїдальних вузлів засноване на видаленні утворень за допомогою спеціального електрода (радіохвильового скальпеля), який випромінює радіохвилі високої частоти. Радіохвильовий скальпель безконтактно видаляє вузол спрямованими радіохвилями.

Маніпуляцію здійснюють під знеболюванням. Утворення висікається близько до основи вузла. Стіни вен склеюються під впливом високої температури. Ранка припікається, дрібні судини запаюються. Це повністю виключає крововтрату.

Радіохвильовий скальпель не торкається поверхні шкіри, пошкодження здорових тканин, що знаходяться поруч, виключається. Загоєння ранки йде швидше, ніж після використання інших методів висічення.

Быть здоровым не стыдно!
Переваги радіохвильового методу лікування геморою

Процедура безболісно позбавляє геморою. Вона провокує скорочення сфінктерних м’язів і не торкається нервових закінчень. Метод перевершує інші за точністю, безпекою, результативністю. Ці процедури малотравматичні та безкровні. Радіохвильове хірургічне втручання дозволяє досягти потрібних результатів з першої процедури. Основні переваги радіохвильової методики лікування геморою:

малий строк госпіталізації

без ризику розвитку кровотеч

швидке загоєння ранки

без опіків та некрозів тканин

Показання та протипоказання до застосування

Рекомендують проводити цю операцію при третій або четвертій стадії захворювання, а не при початковій формі геморою. Її доцільно провести відразу для висічення зовнішніх та внутрішніх гемороїдальних вузлів.

Підготовка

Перед процедурою пацієнт здає загальні аналізи, проводять очисну клізму та готують операційне поле.

Як проводять видалення гемороїдальних вузлів?

Висікають вузли в сертифікованій клініці в асептичних умовах операційної. Процес займає трохи більше півгодини і проводиться під анестезією. Радіохвильою видаляються гемороїдальні вузли, судини запаюються, кровотечі не виникає.

Рекомендації у відновлювальному періоді

Після операції пацієнту рекомендують ретельно дотримуватись особистої гігієни. Рану потрібно регулярно обробляти мазями зі знезаражуючим і ранозагоювальним ефектом.

Где сделать эту операцию

Сделать в Запорожье радиоволновое удаление геморроидальных узлов можно в клинике проктологии. Здесь есть современное оборудование и работают высококвалифицированные хирурги. Записывайтесь и приходите к нам на прием!

Постоленко Микола Дмитрович

  Завідувач відділення
  Стаж роботи 23 роки
  Кандидат медичних наук, доцент
  Вища кваліфікаційна категорія
  Автор:
  135 наукових робіт,
  2 патентів України на винаходи,
  2 науково-методичних посібників,
  2 методичних рекомендацій,
  2 нововведень