Чому для нас важливі ваші відгуки?

Ваші відгуки допомагають нам бачити свої сильні сторони, стимулюють працювати над тим, щоб їх ставало ще більше. Ваша критика показує нам те, над чим нам потрібно попрацювати, на що звернути увагу, що виключити з практики, а що, навпаки, посилити у своїй роботі, щоб стати кращим для вас.

Будемо раді почути приємні слова, а всі зауваження візьмемо до уваги. Слова пацієнтів, яким ми змогли допомогти – найкращий показник наших досягнень. Ми дуже вдячні за те, що ви обираєте і рекомендуєте саме нас!

Вадим
04.04.2022

Постоленко Микола Дмитрович та його персонал, Велике вам спасибі! Людина від Бога! Навіть у неділю приходить і оглядає пацієнтів, до кожного знаходить свій підхід, Зробив мені операцію з видалення початкового геморою і видалив 2 тріщини, за 4 дні проходить лікування в стаціонарі (кардіограма, клізми, анестезія, операція (5-10 хв), крапельниця, наступний день знеболювальні (не боляче взагалі за весь період)). Виникають питання дзвоню (завжди бере трубку і надає інформацію. Досвідчений лікар, який ставиться до своєї роботи дуже трепетно, допомагає кожному. Рекомендую.

Олечка
23.02.2022

Хочу висловити величезну подяку за лікування Миколі Дмитровичу! Це насамперед. А ще за терпіння та розуміння) У нас у всіх свої таргани в голові, і я не виняток. Боялася операції просто жахливо. На моє прохання і під мою відповідальність лікар терпляче лікував консервативно. І ура, у нас все вийшло, болячка відступила. Але! Але це не надовго, як лікар і попереджав. І я тепер знаю, що у принципі всі проктологічні проблеми краще не зволікати, а прооперувати та забути. Що я зрештою і зробила. Тепер точно я здорова, а лікареві дякую тисячу разів!
І до речі, не завжди лікування медикаментами вийде дешевше, ніж операція. Точніше, частіше дорожче, ще й не факт, що вилікуєшся. Тому слухайте лікаря, він краще знає, як потрібно. І не шукайте у всьому підступ !

Іван Cтешенко
19.01.2022

Золота людина. Подяка від усього 💕. Стешенко І.В. Учасник бойових дій. Спасибі що ви є:)

Дмитро
26.10.2021

Шановний докторе Микола Дмитровичу, дуже Вам вдячний за допомогу. Нам у Мелітополі таких лікарів не вистачає. Прийняв у зручний для мене час, провів обстеження. Виписав курс лікування. Низький Вам уклін.

Kolos Kolosiko
17.10.2021

Дуже вам вдячний, незважаючи на те, що мене забракував інший лікар з іншого міста. Микола Дмитрович взявся переробляти мою тріщину життя … дуже вам вдячний здоров’ю вам

Олена Бочарова
06.10.2021

Я проходила лікування у цьому відділенні. На момент звернення мене турбували дві проблеми – тріщина та геморой 28-річної (!) давності. Через кілька місяців після операції від цих проблем не залишилося і сліду, але залишилися враження від ставлення до мене як до пацієнта. На мій великий подив, персонал відділення ставився до мене з турботою і розумінням, і завжди, при необхідності я отримувала консультації та лікування від лікаря Миколи Дмитровича, що лікує, і знеболювальні уколи від медсестер. Перебуваючи на стаціонарі близько тижня я жодного разу не чула від пацієнтів негативних відгуків та скарг на медперсонал, а лише захоплення їхньою роботою та увагою. На жаль, нині таке ставлення з боку працівників держустанов для мене є великою рідкістю і тому я безмежно вдячна за своє здоров’я та теплу атмосферу у відділенні проктології 9-ї міськлікарні.

Юлія
14.09.2021

Найкоректніший і найпрофесійніший доктор Постоленко Микола Дмитрович! Дякую Вам, за Ваші золоті руки, за Ваш талант, за Вашу делікатність! Супер! Всім раджу найкращого лікаря в цій галузі!