Ми всі маємо геморой

Традиційно гемороєм ми називаємо опухлі і випираючи вени, що виникають в аноректальній ділянці. Але так само геморой – це частина нормальної анатомії нашого тіла. Давайте поговоримо на цю тему.

Гемороєм називають скупчення вен, що знаходяться під слизовою оболонкою в нижній частині прямої кишки та анусу. Ці вени діють як подушки, функція яких полягає в тому, щоб забезпечити нашу здатність утримувати випорожнення та захистити комплекс м'язів сфінктера під час дефекації. У цьому сенсі кожен має геморой.

Геморой зазвичай не є проблемою, але він може стати великою проблемою, якщо він набрякає, кровоточить або випинається – виходить з ануса назовні. Це відбувається, коли на вени чиниться додатковий тиск, наприклад, під час вагітності, через надмірну вагу або напругу під час дефекації.

Геморой дуже поширений. До середнього віку геморой часто стає постійною скаргою, а до п'ятдесяти років близько половини населення відчувають один або кілька класичних симптомів, які включають біль у прямій кишці, свербіж або кровотечу.
 

Геморой може виникнути з таких причин:

Вагітність. Під час вагітності вага плода збільшується та чинить тиск на таз. Геморой може виникнути у 35% вагітних.

Старіння. Геморой найпоширеніший серед дорослих людей віком 45-65 років. Однак молоді люди та діти також можуть мати його.

Діарея. Геморой може виникнути після хронічної діареї.

Хронічний запор. Напруга при дефекації чинить додатковий тиск на стінки кровоносних судин, що може призвести до геморою.

Надто довге сидіння. Тривале перебування у сидячому положенні, особливо в туалеті, може спричинити геморой.

Харчування. Вживання продуктів з низьким вмістом клітковини може сприяти розвитку геморою.

Підйом ваг. Багаторазове піднесення важких предметів може призвести до геморою.

Анальний секс. Він може спричинити новий геморой або погіршити існуючий.

Вага тіла. Надмірна вага підвищує ризик геморою. Це може бути наслідком підвищеного тиску в черевній порожнині.
 

Є багато рішень для лікування геморою і, на щастя, ми можемо вам допомогти позбутися його. У своїй практиці ми використовуємо сучасні малоінвазивні методи лікування – лазерне та радіохвильове лікування геморою. Для отримання консультації ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом. Бережіть своє здоров'я!

Самолікування небезпечне
для Вашого здоров'я!

Консультація
за телефоном

Консультація за телефоном

icon
+38 (067) 912-12-78

або

Куди звертатись за допомогою?

Як правило, люди не звертають увагу на дискомфорт, біль, і найчастіше, просто терплять або п'ють знеболювальні, виходячи з власних здогадів. Ці дії і призводять до сумних та можливо невиправних наслідків.

У відділенні проктології займаються всіма питаннями, пов'язаними з кишківником. Вас проконсультують, ви відразу пройдете потрібні дослідження і вам підберуть правильне лікування.

Наші лікарі роблять все можливе, щоб полегшити життя пацієнтам із хворобами кишківника. Фахівці працюють із застосуванням сучасної схеми діагностики та лікування проктологічних захворювань, що забезпечує ефективність та швидкість у досягненні позитивного результату.

Як записатися на прийом до проктолога?

Якщо ви маєте проблеми, не можна відкладати обстеження. Для отримання консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Консультації та обстеження проводяться за попереднім записом, що виключає чергу та очікування. Висновки, результати аналізів, УЗД, рекомендації з лікування видаються на руки пацієнту.

Будьте здорові та уважні до себе та своїх близьких!

Залишились питання?

Ви можете залишити свої контактні дані у формі нижче та ми обов'язково відповімо вам найближчим часом.